napisy-top

france Rosja 01 Ukraina 01

Oferta pracy SPECJALISTA TECHNICZNY DS. HYDRAULIKI SIŁOWEJ

AMET jest dynamicznie rozwijającą się firmą, obecną na krajowym rynku od 1987 roku. Jako dystrybutor i producent współpracujący ze światowymi liderami branżowymi proponujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie wielu dziedzin technicznych. Celem naszej działalności jest kompleksowe zaopatrzenie przemysłu w elementy i układy pneumatyki, techniki próżniowej, hydrauliki siłowej, serwisu urządzeń oraz projektowanie i wykonywanie instalacji.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA TECHNICZNY DS. HYDRAULIKI SIŁOWEJ

Zakres obowiązków kandydata:

  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Analiza i opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Przygotowanie projektów technicznych układów hydrauliki siłowej
  • Kontakt z klientem (telefoniczny, mailowy)
  • Doradztwo techniczne dla klientów
  • Pomoc przy projektach technicznych oraz produkcyjnych

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie minimum wyższe inżynierskie
  • Łatwość w przekazywaniu wiedzy branżowej
  • Wiedza na temat układów i urządzeń hydrauliki siłowej
  • Znajomość programów do projektowania 2D i 3D (CAD, SolidWorks)
  • Zdolności interpersonalne i zaangażowanie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat, po okresie próbnym
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, jasna ścieżka rozwoju
  • Szkolenia wewnętrzne (techniczne i sprzedażowe) oraz niezbędne narzędzia pracy

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z zaznaczoną w temacie nazwą stanowiska, klikając:

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).